" /> Kozan Çilingir 0532 662 5764 Kozan Anahtarcı Turhan
Adana Çilingir
ARAMAK İÇİN TIKLAYINIZ

0533 743 1951

Kozan Çilingir

27.04.2018
2.483
Kozan Çilingir

Kozan çilingir Turhan anahtar olarak sunduğu kaliteli hizmet ve güler yüzlü ekibiyle her zaman hizmetinizdedir. Ulaşabileceğiniz telefon numaramız ve adresimiz. 0532 662 5764 Adres: Ödevli cumhuriyet mahallesişıh efendi bulvarı No.10 A  arap cami karşısı Kozan, Adana Kozan Çilingir ve Anahtarcılık günün haftanın her anı her saati kapınız dadır. Profesyonel işçilikte sunduğu güveni kesinlikle bir arada bulundurmaktayız. Kozan Çilingir hizmeti ile kapıda kalmak artık dert olmayacak. Dolayısıyla Hizmetlerimizden faydalanabilmeniz için 7/24 açık hattımızı aramanız yeterlidir.

Kozan Çilingir olarak sizlere Örneğin birincisi Kapı açma, Kasa Açma, Araba Kapısı Açma, oto açma gibi çilingirlik hizmetlerinin yanı sıra. İkincisi Çelik kapı açma hizmeti, Amerikan model kapı ve kilit açma hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca Yüksek güvenlikli oto ve araç kapısı açma, Anahtarlarınız yedekleme ve kopyalama, Çelik veya ahşap kapı anahtarlarının kopyalanması yedeklenmesi gibi işlemleri de gerçekleştiriyoruz. Kopyalama yedekleme ve çoğaltma hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı kalmamaktadır. Müşteri memnuniyeti her şeyden önce prensibimizdir.

Kozan Çilingir TurhanAnahtar bünyesinde verdiğimiz kopyalama hizmetleri Örneğin Para ve Değerli Eşya Kasa anahtarı, Oda Anahtarı, Uzaktan Kumanda, Garaj Kumandaları, Bariyer Kumandaları, Elektronik veya manyetik anahtarlar ve kartlar, Oto anahtarı, Otomatik kapı kumandaları Kollu bariyer, Sonradan takılan alarm kumandaları, Oto kumandası Oto Kayıp anahtarlarınızın yerine isteğe bağlı kumandalı kumandasız yapma Gibi bölümlerde de yaptığımız kopyalama yedekleme ve çoğaltma işlemleriyle yardımcı olmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz en kaliteli hizmete layıksınız ve biz de Saygılı anahtarcılık olarak bu önemli durumun sonuna kadar farkındayız. Bu farkında lığın ürünü olarak da sizlere en kaliteli hizmeti vermek için bekliyoruz.

Kozan’da Çilingir ve Anahtarcılık verdiği hizmetlerle sizleri en yüksek kaliteye ulaştırmayı hedeflemektedir. Sonuç olarak bu hedef doğrultusunda kurulan ekimiz 7 gün 24 saat sizlerin hizmetindedir.

ÇELİK KAPI KİLİTLERİ

Kozan Çilingir uzun zamandır faaliyet gösteren firmamız 7 gün 24 saat  kaliteli çilingir hizmeti verilmektedir. Ayrıca Her marka çelik kapı kilidinizi değiştirip, onarımını, bakımını yapmaktayız.

HİDROLİK KAPI SİSTEMLERİ

Kozan’da Apartman, iş yeri, ofis giriş kapılarınıza garanti kapsamında profesyonel olarak  Hizmet sağlamaktayız.

OTO KİLİT VE ANAHTAR SİSTEMLERİ

Kozanda oto anahtarınızı içeride mi unuttunuz veya arabanızın anahtarını kayıpmı ettiniz. Çilingire ihtiyacınız mı var bizi arayın aracınıza en kısa sürede ulaşalım mağduriyetinizi giderelim.

Çilingir Aadana

Adana Oto Çilingir

Çukurova Çilingir

Turgut Özal Çilingir

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Adana Çilingir ve Adana Anahtarcı olarak profesyonel olarak 20 yıldır sizlere adana çilingir sektöründe hizmet vermekteyiz.
Gizilik Politikası - Hakkımda - İletişim - Sitemap